Demirsan Group

Size Özel Yaşam Alanları

Hakkımızda

Demirsan Group Olarak Hizmetinizdeyiz

Mühendislik: Proje yönetimi sanatıdır. İlk düşünceden yani hayallerden isin tamamlanıp mal sahiplerine teslim edilinceye kadar, gecen süre içinde maliyet ve kalite kontrolü için hazırlanan prosedürlerin, zamansal toplamıdır.

İnşaat proje yönetimini mal sahibinin projedeki başarısı için, profesyonellerce oluşturulmuş bir ekip tarafından, bütünleşik sistemle prosedürlerin uygulanması anlamındadır. İnşaat proje yönetimini sürecin kategorilerine ve aşamalara bölünmesi her aşamanın yeter detayda tanımlanmasıyla birlikte formüle edilebilir bir yapı ortaya çıkmaktadır.

Bu kategoriler ;Proje Yönetimi

a) Proje yönetimi bu kategoride genel anlamda inşaat proje yönetimi ve organizasyonu açıklanmaktadır. Özellikle inşaat proje yönetim planı ve onu oluşturan başlıca unsurların nasıl geliştirilebileceğini sergilenmektedir. Böylece bu bölüm inşaat projelerinin hedef felsefe ve unsurlarını ana hatlarıyla ortaya koymaktadır.

Maliyet Yönetimi

b) Maliyet yönetimi bu kategoride inşaat proje yöneticisinin kapsamlı bir maliyet yönetim, sistemi proje ekibi ile maliyetlerinin proje boyunca yönetilmesi kontrol edilmesi ve izlenmesi konusunda yapacağı çalışmaların temelleri ele alınmaktadır.

Süre Yönetimi

c) Süre yönetimi işgücünü, ekipmanları, malzemeyi, araçları ve parayı proje süresince en verimli seklide kullanmak için etkin çalışan bir zaman yönetim sistemine ihtiyaç vardır. Doğru planlama, programlama ve koordinasyon projenin istenilen kalitede, zamanda ve öngörülen bütçe içinde tamamlanması için gereklidir.

DEMİR GROUP

Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz